TNPW040214K0DETD
MFR.Part #
TNPW040214K0DETD
JLCPCB Part #
C2136861
Description
-55℃~+125℃ 14kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount