TNPU120652K3BZEN00
MFR.Part #
TNPU120652K3BZEN00
JLCPCB Part #
C4016182
Description
-55℃~+125℃ 250mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS