TNPU120652K3AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU120652K3AZEN00
JLCPCB Part #
C4186431
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS