Y174640K0000B9L
MFR.Part #
Y174640K0000B9L
JLCPCB Part #
C4030535
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 40kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS