TNPU12064K12BZEN00
MFR.Part #
TNPU12064K12BZEN00
JLCPCB Part #
C4014958
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS