TNPU12062K80BZEN00
MFR.Part #
TNPU12062K80BZEN00
JLCPCB Part #
C4003389
Description
-55℃~+125℃ 2.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS