TNPU12061K30BZEN00
MFR.Part #
TNPU12061K30BZEN00
JLCPCB Part #
C4025557
Description
-55℃~+125℃ 1.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS