SMCJ75A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ75A-M3/57T
JLCPCB Part #
C3708094
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12.4A 121V 1uA 75V 83.3V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS