RNC50J8060BRRSL
MFR.Part #
RNC50J8060BRRSL
JLCPCB Part #
C1827361
Description
-65℃~+175℃ 100mW 806Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors