SMCG48CAHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG48CAHE3/57T
JLCPCB Part #
C1983667
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 19.4A@10/1000us 1uA 48V 58.9V 77.4V Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS