CWR26KC106MCGB\TR
MFR.Part #
CWR26KC106MCGB\TR
JLCPCB Part #
C5982379
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±20% 2711 Tantalum Capacitors ROHS