Y201450R0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y201450R0000T9L
JLCPCB Part #
C1356463
Package
SMD,3.2x6mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 50Ω 73V ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,3.2x6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS