SMC5K85CA-M3/H
MFR.Part #
SMC5K85CA-M3/H
JLCPCB Part #
C3703303
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 137V 1uA 36.5A 5kW 85V 94.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS