SMBJ22A-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ22A-M3/52
JLCPCB Part #
C1979369
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 16.9A@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS