TNPU0805221KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805221KAZEN00
JLCPCB Part #
C4214186
Description
-55℃~+125℃ 125mW 221kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS