RWR89N1R00BRS73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR89N1R00BRS73
JLCPCB Part #
C3515291
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+250℃ 1Ω 3W Wirewound Resistor ±0.1% ±400ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors