ROX10075K0FNLBN
MFR.Part #
ROX10075K0FNLBN
JLCPCB Part #
C1477626
Description
-55℃~+180℃ 4W 75kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS