ROX1001K50FNLBN
MFR.Part #
ROX1001K50FNLBN
JLCPCB Part #
C1478967
Description
-55℃~+180℃ 1.5kΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS