ROX0755M60JNLB
MFR.Part #
ROX0755M60JNLB
JLCPCB Part #
C1449047
Description
-55℃~+180℃ 3W 5.6MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS