RNX125180MFNLB
MFR.Part #
RNX125180MFNLB
JLCPCB Part #
C1466806
Description
180MΩ 3W 5kV Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL32.8mm Through Hole Resistors ROHS