RNX05020M0JNLB
MFR.Part #
RNX05020M0JNLB
JLCPCB Part #
C1449405
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 20MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS