RNX050121KJNLB
MFR.Part #
RNX050121KJNLB
JLCPCB Part #
C1449441
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 121kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS