RNR55H1911BRB14
MFR.Part #
RNR55H1911BRB14
JLCPCB Part #
C1455955
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors