TNPW120620K0BETY
MFR.Part #
TNPW120620K0BETY
JLCPCB Part #
C4168826
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount