RNR50H3242BRRE7
MFR.Part #
RNR50H3242BRRE7
JLCPCB Part #
C3390049
Description
-65℃~+175℃ 100mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors