RNC70K1914FRB14
MFR.Part #
RNC70K1914FRB14
JLCPCB Part #
C3528639
Description
-65℃~+175℃ 1.91MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors