RNC70H28R7FRB14
MFR.Part #
RNC70H28R7FRB14
JLCPCB Part #
C3490607
Description
-65℃~+175℃ 28.7Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors