BFC238311684
MFR.Part #
BFC238311684
JLCPCB Part #
C3792869
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 680nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS