RNC70H27R4FRRE7
MFR.Part #
RNC70H27R4FRRE7
JLCPCB Part #
C3446297
Description
-65℃~+175℃ 27.4Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors