Y0092350R000B9L
MFR.Part #
Y0092350R000B9L
JLCPCB Part #
C1459827
Description
-55℃~+125℃ 350Ω 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS