TNPW06034K70BYEA
MFR.Part #
TNPW06034K70BYEA
JLCPCB Part #
C1716952
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS