RNC65H2432FRB14
MFR.Part #
RNC65H2432FRB14
JLCPCB Part #
C3475418
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors