Y000783R3330A9L
MFR.Part #
Y000783R3330A9L
JLCPCB Part #
C1471479
Description
-55℃~+125℃ 600mW 83.333Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS