RNC65H1271FRB1465
MFR.Part #
RNC65H1271FRB1465
JLCPCB Part #
C3388436
Description
-65℃~+175℃ 1.27kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors