P0805Y2001WBT
MFR.Part #
P0805Y2001WBT
JLCPCB Part #
C3942475
Description
-55℃~+155℃ 200mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount