RNC60H7682DSB14
MFR.Part #
RNC60H7682DSB14
JLCPCB Part #
C1450453
Description
-65℃~+175℃ 250mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors