RNC60H7590BSB14
MFR.Part #
RNC60H7590BSB14
JLCPCB Part #
C1466207
Description
-65℃~+175℃ 250mW 759Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors