RN55E9002BR36
MFR.Part #
RN55E9002BR36
JLCPCB Part #
C3379468
Description
-65℃~+175℃ 125mW 90kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors