RNC55K1871FRRSL65
MFR.Part #
RNC55K1871FRRSL65
JLCPCB Part #
C3504447
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors