RNC55J1051BSR3665
MFR.Part #
RNC55J1051BSR3665
JLCPCB Part #
C3484706
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors