RNC55J1051BSRE565
MFR.Part #
RNC55J1051BSRE565
JLCPCB Part #
C3565243
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors