RNC55J1022DSRE7
MFR.Part #
RNC55J1022DSRE7
JLCPCB Part #
C3500415
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors