RNC55H9310BRRE665
MFR.Part #
RNC55H9310BRRE665
JLCPCB Part #
C3519930
Description
-65℃~+175℃ 125mW 931Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors