RNC55H9310BRRE765
MFR.Part #
RNC55H9310BRRE765
JLCPCB Part #
C3549742
Description
-65℃~+175℃ 125mW 931Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors