RNC55H4700BSB1465
MFR.Part #
RNC55H4700BSB1465
JLCPCB Part #
C3575374
Description
-65℃~+175℃ 125mW 470Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors