Y163010K4000T9W
MFR.Part #
Y163010K4000T9W
JLCPCB Part #
C4089503
Description
-55℃~+150℃ 10.4kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS