RNC60J8453BSR36
MFR.Part #
RNC60J8453BSR36
JLCPCB Part #
C3507126
Description
-65℃~+175℃ 250mW 845kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors