RNC55H3701FRRE8
MFR.Part #
RNC55H3701FRRE8
JLCPCB Part #
C3495534
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors