Y078525K0430F9L
MFR.Part #
Y078525K0430F9L
JLCPCB Part #
C1466294
Description
-55℃~+125℃ 25.043kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS