RNC50K4991FRRE8
MFR.Part #
RNC50K4991FRRE8
JLCPCB Part #
C5884591
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.99kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors